Wczytywanie...

Gemini Polska

Warszawa

Gemini Polska

Poznaj nas

Gemini obecne jest na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś pod marką Gemini działa ponad 210 aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od kilkunastu lat funkcjonuje również dostępna dla Pacjentów z każdego miejsca w Polsce Apteka Internetowa Gemini czynna 24 godziny na dobę.

Misją Gemini jest być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.

Kim jesteśmy?

Gemini to eksperci w dziedzinie farmacji, których na co dzień wspiera zespół specjalistów z wielu obszarów, m.in.: administracji, kadr, HR, IT, sprzedaży, księgowości, marketingu, rozwoju i finansów. Obecnie społeczność #ludzie Gemini liczy ponad 3900 pracowników. Każdego dnia skupiamy się na rozwoju aptek stacjonarnych i apteki internetowej, zarówno pod kątem efektywnego wypełniania zadań, jak i budowania zaangażowanego zespołu.

Centrala Gemini znajduje się w Gdańsku, w Centrum Biznesowym Alchemia, przy ul. Grunwaldzkiej 411.

Nazwa Gemini oznacza bliźnięta, dlatego o Pacjentów staramy się podwójnie. Ludzie Gemini to liderzy w zakresie promowania idei opieki farmaceutycznej. Udzielamy się w ramach lokalnych inicjatyw charytatywnych i pomocowych, a także dążymy do tego, by dbać o środowisko i zdrowie planety.

Jako ambitny zespół poszukujemy ciągle nowych wyzwań. Cenimy inicjatywę, którą szybko przekuwamy w działanie. Jesteśmy odważni i pewni w swoich działaniach, a projekty realizujemy w zgranych, interdyscyplinarnych zespołach specjalistów, bo sukces i ciągły rozwój wpisane są w filozofię Gemini.

Tworzymy duży i jednocześnie zgrany zespół. Dbamy o przyjazną atmosferę, nie obowiązuje u nas dress code, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”.

Jeżeli jesteś osobą pełną zaangażowania, pomysłów, pasji i optymizmu, zapraszamy do odwiedzenia zakładki z ofertami pracy. Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Pozostałe oferty

Dodane przez Gemini Polska

Branża
Sprzedaż/Handel
Liczba pracowników
3900
Założone w
1990
Miasto
Warszawa