Wczytywanie...

Puratos

Kostrzyn

Puratos


Puratos jest międzynarodową grupą oferującą pełną ofertę innowacyjnych produktów oraz wiedzę ekspercką dla rzemiosła, przemysłu, sieci handlowych, sektora HORECA w branży piekarniczej, cukierniczej i produkcji wyrobów czekoladowych

Aktualnie posiadamy dwie spółki w 2 różnych lokalizacjach: Puratos Polska Sp. z o.o. w Kostrzynie oraz Purtos Poznań Sp z o.o. w Poznaniu.


Grupa Puratos jest zorientowaną na klienta globalną firmą, w której rodzinna atmosfera wyczualna jest nie tylko przez naszych pracowników, ale także przez naszych klientów. Właśnie te bliskie relacje z naszymi współpracownikami i partnerami pozwoliły nam tworzyć i realizować długofalowe plany. Poczucie jedności pomaga nam dążyć do osiągnięcia wspólnych celów i tworzyć międzynarodową, zorganizowaną i odnoszącą sukcesy Grupę Puratos.


Regularnie powiększamy też naszą rodzinę poprzez związywanie się z naszymi partnerami przemysłowymi, a także poprzez utworzenie Rady Dyrektorów do której zapraszane są znane i cenione osoby z branży.

Pozostałe oferty

Dodane przez Puratos

Branża
Produkcja/Przemysl
Liczba pracowników
9318
Założone w
2022
Miasto
Kostrzyn